Program

Kejklíř (představení a dílna)

13:00  

Kejklíř (představení a dílna)

Velká cirkusová pohádka

Kejklíř a divadelník Vojta Vrtek se rozhodl spojit svoji lásku k loutkovému divadlu s dlouholetým vztahem k romantice starých dobových cirkusů. Velká cirkusová pohádka je klasický pohádkový příběh vyprávěný za pomoci netradičních loutek a různých žonglérských, artistických i kejklířských dovedností.

„Srdcervoucí komedie o tom, kterak ztracený cirkusový syn nástrahy černého principála zhatil a tímto tak lásku krásné princezny získal a cestu zpět ke své cirkusové famílii našel.“

Hraje: Vojta Vrtek

Scénář: Stáňa Kočvarová a Vojta Vrtek

Režie: Stáňa Kočvarová

Loutky: Mirela Tůmová

Scéna: Stáňa Kočvarová, Mirela Tůmová, Vojta Vrtek

www.kejklir.com

Žonglérská dílna

Žonglování je činnost, která jednak mladou generaci baví, ale zároveň rozvíjí jejich vytrvalost, manuální zručnost a pohybovou dovednost. Jako jedna z mála činností, která dokáže propojovat mozkové hemisféry, se stala v některých zemích dokonce součástí učebních osnov.

Žonglérská dílna zahrnuje základní seznámení a výuku několika žonglérských a artistických technik.Žonglování s míčky,kužely,diabolem, flowerstickem, tyčí, jízda na jednokolce, chůze po pevném laně.

Žonglérské pomůcky přivezeme po cca „20ti člověko-kusech“ u základního náčiní (míčky, diabola, flowersticky), 5 jednokolek, trenažér chůzi po na laně. Prostor pro dílnu je potřeba velký a vysoký, závisí na počtu žonglujících.

Koupit vstupenku

Vstupenky na letošní ročník jsou již v prodeji. Již nyní si vstupenky můžete zakoupit pohodlně z domu za zvýhodněnou předprodejní cenu.

Více informací o vstupném Zakoupit vstupenky online
Partneři festivalu Hortus Magicus