Program pro rodiny

Program pro rodiny

Aby si festival užil opravdu každý, připravujeme každý rok bohatý program pro celé rodiny a především pro ty nejmenší.

Půjčovna historických kostýmů

Půjčovna kostýmů

Díky půjčovně kostýmů můžete mít zážitek z festivalu barokní kultury ještě intenzivnější! Pomocí nádherných autentických historizujících módních oděvů se můžete při procházce Květnou zahradou cítit jako šlechtic nebo jako filmová hvězda!

Nabídneme Vám unikátní kolekci desítek kostýmů a doplňků nejen dámských a pánských, ale také dětských, které zpříjemní festivalový program nejedné princezně. Vše bude přehledně uspořádáno a připraveno u Králičího kopce po všechny dny konání festivalu.

Když se v barokních či rokokových šatech při procházce Libosadem vyfotíte, budete mít kromě jedinečného zážitku také krásnou památku na léto v Kroměříži.

Edukativní program

Edukativní program

Květná zahrada nabízí rodinám během celého festivalu mnoho zážitků. Zhoupněte se na barokní houpačce, zahrajte si kuželky, osvěžte se vodními tryskami, nalezněte cestu v bludišti keřů ale také matematických čísel, zadívejte se na krásu zahrady obřím kaleidoskopem, oceňte průhled téměř nekončící kolonádou. Nezapomeňte navštívit králíky žijící v Králičím kopci. Určitě potkáte někoho, kdo je oděn do šatů jako z pohádky. Můžete si také půjčit barokní kostým. To a mnohem více je součástí celkem 8 stanovišť, které budou rozmístěny po celé zahradě. Navštivte je všechny!

Barokní houpačka

Barokní houpačka

Pro Květnou zahradu byla pořízena obří „barokní“ houpačka. Přijďte si ji vyzkoušet.

Z programu by Vás mohlo zajímat…

Koupit vstupenku

Vstupenky na letošní ročník jsou již v prodeji. Již nyní si vstupenky můžete zakoupit pohodlně z domu za zvýhodněnou předprodejní cenu.

Více informací o vstupném Zakoupit vstupenky online
Partneři festivalu Hortus Magicus